TraficGames Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

TraficGames Community

Infiintat la data de 20.04.2011
 
AcasaHomeUltimele imaginiÎnregistrareConectare
IMPORTANT: Pentru a putea vedea forumul trebuie sa fii INREGISTRAT
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Parteneri
Bug-uri HQ si altele 65270_157882747696332_451015261_n-150x150

 

 Bug-uri HQ si altele

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Soft_kiLL
OWNER
OWNER
Soft_kiLL


Mesaje : 407
Data de inscriere : 19/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Bug-uri HQ si altele Empty
MesajSubiect: Bug-uri HQ si altele   Bug-uri HQ si altele Icon_minitimeSam Apr 24, 2010 5:30 pm

Am primit de 2 zile cateva reclamatii pe server despre niste bug-uri , va rog sa imi spuneti bugurile aici stiu doar ca :

va rog postati aici ! ce nu e bine pe server bugurile din HQ

IN HQ Hitman nu este tonomat de viatza
Grove Street nu au arme in cabinet
Si nu avem unde sa depozitam materialele
Sus In jos
http://www.traficgames.tk
Vizitato
Vizitator




Bug-uri HQ si altele Empty
MesajSubiect: Re: Bug-uri HQ si altele   Bug-uri HQ si altele Icon_minitimeSam Apr 24, 2010 7:25 pm

Ok Deci sunt niste buguri la hitmani care sper sa le puteti rezolva:

Hitman hq nare tonomat de viata . Shobby ai putea rezolva asta punand sa se dea viata plina cand faci respawn sau mori

Nrg-500 de a hitmani nu fac respawn cand se da /rac si cand intra cineva din alta factiune nu apare mesajul : Imi pare rau nu esti hitman

Motoarele nrg au fuel infinit . Este ceva bun pentru noi Very Happy dar poate fi vazut ca un bug
Sus In jos
adrenaL1n
Level 3
Level 3
adrenaL1n


Mesaje : 72
Data de inscriere : 21/04/2010

Bug-uri HQ si altele Empty
MesajSubiect: Re: Bug-uri HQ si altele   Bug-uri HQ si altele Icon_minitimeSam Apr 24, 2010 7:32 pm

La FBI majoritatea masinilor buffalo,hydra(sau ce este aia) ne trebuie undercover si nu putem fi deoarece nu exista locker room pe server.
La FBI masina swat cere ceva de sex feminin si sa dam /enter la un i
Sus In jos
adrenaL1n
Level 3
Level 3
adrenaL1n


Mesaje : 72
Data de inscriere : 21/04/2010

Bug-uri HQ si altele Empty
MesajSubiect: Re: Bug-uri HQ si altele   Bug-uri HQ si altele Icon_minitimeSam Apr 24, 2010 7:32 pm

La PD nrg cere sa fiu membru corleone =))
La PD masinile cer la fel de sex feminin cele din afara garajalui
La PD masinile din garaj nu pot fi conduse de fbi si de restu cred pentru ca cand intru in masina ma scoate automat
Bailu ar trebui pus mai mare in jur de 1k pe wanted 1,2k wanted 2 si restu:ex:/jail id/nume timp(minute) acesta este modelul si sa va dau un exemplu :
daca cineva are wanted 1 si se preda ilduc jos sii dau /jail nume 1 si ia 100$ amenda pentru ca are 1 minut dat de mine as dori sa fie pus 1000 pe minut de exemplu unu cu wanted 5 va primi 10 min de jail si va lua 10k amenda
Sus In jos
adrenaL1n
Level 3
Level 3
adrenaL1n


Mesaje : 72
Data de inscriere : 21/04/2010

Bug-uri HQ si altele Empty
MesajSubiect: Re: Bug-uri HQ si altele   Bug-uri HQ si altele Icon_minitimeSam Apr 24, 2010 7:36 pm

De asemenea am auzit ca maxim este 5min la jail indiferent de cat am pus este adevarat?
As dori fie pus pe cateva minute dam exemplu:/jail gheorghe 5 inseamna 5 min si /jail ghoerghe 6 inseamna 6 min la jail si cand omor un runner primeste putine secunde la jail ar trebuie pus asa:

-wanted 3 runner -3000sec
-wanted 4 runner -4000sec
-wanted 5 runner -5000sec
-wanted 6,7,8,9,10-6000




Postul de mai inainte are culoarea neagra ca sal vedeti incercuitil cu mouse-ul nu pot da edit
Sus In jos
DarkFuture
Level 2
Level 2



Mesaje : 48
Data de inscriere : 21/04/2010

Bug-uri HQ si altele Empty
MesajSubiect: nu avem arme   Bug-uri HQ si altele Icon_minitimeSam Apr 24, 2010 8:19 pm

nu avem arme la groove hq!!!fa ceva repede!!PRONTOOOO
Sus In jos
SurvIvoR™
Level 4
Level 4
SurvIvoR™


Mesaje : 209
Data de inscriere : 21/04/2010
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Bug-uri HQ si altele Empty
MesajSubiect: Re: Bug-uri HQ si altele   Bug-uri HQ si altele Icon_minitimeDum Apr 25, 2010 2:35 am

nu cred ca e bug cea ce zic eu acum dar se cam abuzeaza de acest lucru. Cand intrii intr-o masina de la LSPD iti da shotgun si lumea se duce sa isi i-a arma de acolo. Daca se poate sa se scoata masinile din fata de la LSPD.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bug-uri HQ si altele Empty
MesajSubiect: Re: Bug-uri HQ si altele   Bug-uri HQ si altele Icon_minitime

Sus In jos
 
Bug-uri HQ si altele
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
TraficGames Community :: Arhiva :: Recycle Bin-
Mergi direct la: