TraficGames Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

TraficGames Community

Infiintat la data de 20.04.2011
 
AcasaHomeUltimele imaginiÎnregistrareConectare
IMPORTANT: Pentru a putea vedea forumul trebuie sa fii INREGISTRAT
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Parteneri
Noile propuneri 65270_157882747696332_451015261_n-150x150

 

 Noile propuneri

In jos 
AutorMesaj
adrenaL1n
Level 3
Level 3
adrenaL1n


Mesaje : 72
Data de inscriere : 21/04/2010

Noile propuneri Empty
MesajSubiect: Noile propuneri   Noile propuneri Icon_minitimeDum Apr 25, 2010 3:59 pm

Noile propuneri Fbibannercopyro6

Acest mod mi se pare cam ciudat deoarece cand ac login ma uit la skinuiri si vad :skinurile normale +cele de lider la PD,FBI,NG,medic ,lcn este surenos ,ave myor si nu vad restul mafiilor acolo
Deasemenea eu nu vad noul mod ,nu mia vad gratiile si restul la jail nu mai vad magazinul cu licentesi restu

-As dori ca Surenos sa se numeasca corloeone deoarece hq acela de pe munte e al lor si punerea culorii de gri la nume la ei
-As dori ca yamamachi sau cum se numeste sa fie yakuza deoarece nu multi u auzit de acel nume
-As dori ca taote mafiile sa fie puse cum trebuie si skinul de lier s nu mai fie aratat la membri respectivei factiuni si liderul s fie obligat sa poarte acel skin

De asemenea as dori adaugarea unui hotdog ,care sa coste 10$-15$ hotdogul aici:https://2img.net/r/ihimizer/img534/4382/samp607a.png

-As dori ca sa se adauge o bariera la garajul PD si niste masini pentru ca e gol pe acolo
-As dori ca sa se scaota magazinul cu licente din fata de la PD si licenta de arme de la PD
-As dori mutarea numelui dla cei care dau licente in School Instructor
-As dori mutarea numelui de al qaeda in hitman agency deoarece nu multi cunosc acea denumire
Sus In jos
 
Noile propuneri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Noile buguri
» Propuneri / Sugestii
» Propuneri Hitman Agency

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
TraficGames Community :: Arhiva :: Recycle Bin-
Mergi direct la: