TraficGames Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

TraficGames Community

Infiintat la data de 20.04.2011
 
AcasaHomeUltimele imaginiÎnregistrareConectare
IMPORTANT: Pentru a putea vedea forumul trebuie sa fii INREGISTRAT
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Parteneri
Cerer unban Dejanvk si banarea la edy si roxy 65270_157882747696332_451015261_n-150x150

 

 Cerer unban Dejanvk si banarea la edy si roxy

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Cerer unban Dejanvk si banarea la edy si roxy Empty
MesajSubiect: Cerer unban Dejanvk si banarea la edy si roxy   Cerer unban Dejanvk si banarea la edy si roxy Icon_minitimeLun Apr 26, 2010 1:33 am

NickName: Dejanvk
Data: Duminica, aprilie 25, 2010
Ora: aprox. 8
IP-ul: e ip rutabil
Motiv-ul ban-ului: A inceput edy sami spuna ca de ce am facuto curva si altele pe roxy dar Shobby ai vazut si tu ca din pozele alea am facuto doar prosta ca a inceput sa traga in mine cu deagle cand ma duelam cu unu si prostu se crede Ownerul serverului si cica sa nu o mai injur pe roxy ca imi da ban De parca Edy decide... ma omule pe langa ca te crezi ownerul serverului sa stii ca tu esti doar jegul de la picior si ca sa stii si tu Shobby conduce serverul . A inceput sa spuna ca imi da ban si sa ma injure si eu nu iam spus nimica dealea cu fgm si atlele ca cica.. dar bietul om nu stie ca ea la mintit ca a se apere ca cica am injurato si nush ce kkturi ia mai inventat . + Edy crede ca daca e prietena lui aduce si o face admin cand vrea el si ce rank vrea chiar daca aia nu stie NICI COMENZILE,Nu Ajuta si are si fitze . Ma Edy iti zic ca nu ai fost tu ieri pe contu ieri si mai banat pentru ca puteai sa ma banezi si mai pe dimineatz sau atunci nu era Shobby afk si nu vroiai .. tu iei mai pe ascuns ca ce daca vrei tu Edy poti da ban la toti nu conteaza ca tu esti Ownerul... sa stii Edy ca nu aduci orice cotei (Roxy_manelista) pe server si o faci admin .. alti se chinuie sa ajunga macar admin rank 2 sau 1
Admin-ul care te-a banat: Edy
Crezi ca a fost o greseala?: A fost logic , ca se crede regele tuturor maine poimaine da ban lu Shobby
Esti dispus sa astepti fara a face alte cereri?: Da dar am ateptat cam mult tiam zis eu Shobby ca Roxy a adus pe asta ca sa aiba ea mai multe prioritati
Data/Ora actuala: aprilie 25 duminca 2010 8 si cateva minute Creca orice admin ar fi de acord cu mine sai scoatem pe acesti tirani si corupti de la admini si 1 ban ar fi bun pentru ei ca stau si nici naduc playeri Si Edy lafel crede ca /aod e pentru eventuri Hmmm am facuto eu curva prosta pe roxy?injur eu pe cineva din server?
Poza (obligatoriu): http://www.MegaShare.com/2051211 leam pus aicea ca erau multe

Iti bati joc de sv Edy si tu si Roxy aici nu comandati voi
Eu nu mai intru pe server pana nu pleaca coruptul ata de roxy si edy ma anunti pe mess Shobby daac au plecat daca nu asta e ....
Tea facut mata owner si vezi ca nu mai facut tu admin tu sa dai ban la aia care iai facut tu admini, eu am fost intelegator si tiam zis sami arati dovezile unde am facuto curva :?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Cerer unban Dejanvk si banarea la edy si roxy Empty
MesajSubiect: Re: Cerer unban Dejanvk si banarea la edy si roxy   Cerer unban Dejanvk si banarea la edy si roxy Icon_minitimeLun Apr 26, 2010 1:33 am

Si sa nu incerci sa minti edy nici tu nici roxy sau alt prieten dea tau aici pozele vorbesc coruptilor
Sus In jos
 
Cerer unban Dejanvk si banarea la edy si roxy
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere unban Dejanvk
» Plangere Roxy
» Plangere Kidzor si Roxy
» Cerere admin Dejanvk
» Cerere Unban

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
TraficGames Community :: Arhiva :: Recycle Bin-
Mergi direct la: