TraficGames Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

TraficGames Community

Infiintat la data de 20.04.2011
 
AcasaHomeUltimele imaginiÎnregistrareConectare
IMPORTANT: Pentru a putea vedea forumul trebuie sa fii INREGISTRAT
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Parteneri
AMX connect message 65270_157882747696332_451015261_n-150x150

 

 AMX connect message

In jos 
AutorMesaj
adrenaL1n
Level 3
Level 3
adrenaL1n


Mesaje : 72
Data de inscriere : 21/04/2010

AMX connect message Empty
MesajSubiect: AMX connect message   AMX connect message Icon_minitimeSam Mai 01, 2010 3:51 am

Descriere: Acest plugin arata cine intra pe server sus in dreapta cu rosu + un mesaj. El este folosit si pe serverul celor de la hell-zone . Mi se pare foarte frumos, util si nu face ping/lag.

Descarcare: http://files.filefront.com/connect+announcerar/;8553699;/fileinfo.html

Nume: Connect announce
Autor: walle-adrenal!n(l33)
Versiune: 1.3

Instalare:
1. Ducem fisierul connect_announce.sma in addons/amxmodx/scripting apoi modificam in el urmatoarele texte cu ce vreti voi:Cod:
show_hudmessage(0, "OHO, %s Bine ati venit",name)


Cod:
show_hudmessage(0, "OHO, %s Sper sa ne mai vedem",name)


-> Cand se conecteaza cinevaCod:
show_hudmessage(0, "OH, %s Bine ai venit",name) <- inlocuiti cu orice unde este bine ai venit


Cod:
show_hudmessage(0, "OH, %s Sper sa te mai vedem",name) <- inlocuiti cu orice unde este sper sa ne mai vedem


-> Cand iese cineva
2. Compilam pluginul si connect_announce.amxx il ducem in addons/amxmodx/plugins . Daca nu aveti compilator in addons , compilati pluginul aici: http://www.amxmodx.org/webcompiler.cgi
3. Intram in addons/amxmodx/configs , deschidem plugins.ini si acolo adaugam jos de tot sub celelalte urmatoarea linie:Cod:
connect_announce.amxx
Sus In jos
 
AMX connect message
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
TraficGames Community :: Pluginuri Counter-Strike-
Mergi direct la: