TraficGames Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

TraficGames Community

Infiintat la data de 20.04.2011
 
AcasaHomeUltimele imaginiÎnregistrareConectare
IMPORTANT: Pentru a putea vedea forumul trebuie sa fii INREGISTRAT
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Parteneri
EVENT Plane + Sugestie pt altcineva;) 65270_157882747696332_451015261_n-150x150

 

 EVENT Plane + Sugestie pt altcineva;)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
SmokeRinO
Nou Venit
Nou Venit



Mesaje : 3
Data de inscriere : 04/05/2010

EVENT Plane + Sugestie pt altcineva;) Empty
MesajSubiect: EVENT Plane + Sugestie pt altcineva;)   EVENT Plane + Sugestie pt altcineva;) Icon_minitimeMar Mai 04, 2010 11:50 pm

Nick: SmokeRinO
Ce Fel De Event: EVENT PLANE un event de care majoritatea playerilor nu stiu!2 playeri trebuie sa-si ia avioane stuntplane [ avion de scheme ] la inceput ei vor incepe cu niste scheme in aer dar dupa totul se transforma in 2 atacuri teroriste de tabere diferite acei 2 trebuie ca in timp ce fac niste scheme uimitoare sa se ciocneasca pana unu dintre ei va abandona sau va cadea jos cu avionul neputand sa se mai repuna in aer sa pana unu din ei va muri explodand avionul!si tot asa si urmatori 2!Eu zic ca este un event ingenios de care nu toata lumea stie! dar nu numai asta in avioane trag si playeri de jos! P.S: Nu trebuie neaparat avion stunt!
Premiu: 500.000 k
data: la 20 playeri chiar eu il voi face personal ..... prima data cand vom avea 20 de playeri voi edita postul si voi spune data si dam drumul inscrierilor


Ultima editare efectuata de catre SmokeRinO in Mier Mai 05, 2010 11:50 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
adrenaL1n
Level 3
Level 3
adrenaL1n


Mesaje : 72
Data de inscriere : 21/04/2010

EVENT Plane + Sugestie pt altcineva;) Empty
MesajSubiect: Re: EVENT Plane + Sugestie pt altcineva;)   EVENT Plane + Sugestie pt altcineva;) Icon_minitimeMier Mai 05, 2010 7:14 pm

E tare insa cred ca ar dura prea mult pana se sparge un avion si daca mai trag si unii in avione...
Sus In jos
SmokeRinO
Nou Venit
Nou Venit



Mesaje : 3
Data de inscriere : 04/05/2010

EVENT Plane + Sugestie pt altcineva;) Empty
MesajSubiect: Re: EVENT Plane + Sugestie pt altcineva;)   EVENT Plane + Sugestie pt altcineva;) Icon_minitimeMier Mai 05, 2010 11:49 pm

da adaug akm si asta good Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





EVENT Plane + Sugestie pt altcineva;) Empty
MesajSubiect: Re: EVENT Plane + Sugestie pt altcineva;)   EVENT Plane + Sugestie pt altcineva;) Icon_minitime

Sus In jos
 
EVENT Plane + Sugestie pt altcineva;)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
TraficGames Community :: Arhiva :: Recycle Bin-
Mergi direct la: