TraficGames Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

TraficGames Community

Infiintat la data de 20.04.2011
 
AcasaHomeUltimele imaginiÎnregistrareConectare
IMPORTANT: Pentru a putea vedea forumul trebuie sa fii INREGISTRAT
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Parteneri
Regulament - Medics 65270_157882747696332_451015261_n-150x150

 

 Regulament - Medics

In jos 
AutorMesaj
kidzor
Level 4
Level 4
kidzor


Mesaje : 220
Data de inscriere : 22/04/2010

Regulament - Medics Empty
MesajSubiect: Regulament - Medics   Regulament - Medics Icon_minitimeDum Mai 23, 2010 11:28 pm

• Dati heal numai cand pacientul cere heal .Aveti voie sa dati heal chiar daca el nu cere numai in cazul in care pacientul are viata 0 .
1.Cand dati /accept medic sunteti obligati sa anuntati pe /r "eu" sau "eu merg" ca sa nu mearga altcineva .
2.Daca un medic accepta un apel este obligat ca el sa mearga la pacient nu spune "pff asta e in ls eu sunt in sf sa mearga altcineva".
3.Cand un coleg accepta un apel nu v-a bagati in fata lui , il lasati pe el sa mearga .
4.Nu anuntati pe /r "eu" daca nu voi a-ti dat /accept medic . Daca x da /accept medic nu v-a zice y "eu".
5.1 pill dati cu 100$ . Daca doriti sa dati cu mai putin dati cu mai putin dar sa nu depasiti 100$ .
6.Nu lasati premierurile aiurea prin oras . Veti fi sanctionati cu faction warn daca faceti acest lucr7.Nu v-a puneti prietenii sa va ajute cu pozele pentru rank si sa ceara tot timpul heal /pills. Daca faceti acest lucru veti fi demisi .
7.Daca in poze se vede ca dati heal / pills aceleiasi persoane in mod repetat doar ca sa faceti poze , nu voi lua in considerare pozele .
8.Daca un coleg din factiune v-a jignit / suparat cu ceva sau l-ati vazut ca nu respecta regulamentul ma veti contacta in joc si imi spuneti mie .In niciun caz Nu il veti posta pe colegul respectiv . Daca faceti acest lucru veti fi demisi amandoi.
9.Dintre joburile 'ilegale' puteti avea doar jobul car jacker , celelalte joburi ilegale(arm dealer,whore,drug dealer) sunt strict interzise.
10.Update-uri pe parcurs .
Sus In jos
 
Regulament - Medics
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
TraficGames Community :: Arhiva :: Recycle Bin :: Medics/Fireman Departament-
Mergi direct la: