TraficGames Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

TraficGames Community

Infiintat la data de 20.04.2011
 
AcasaHomeUltimele imaginiÎnregistrareConectare
IMPORTANT: Pentru a putea vedea forumul trebuie sa fii INREGISTRAT
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Parteneri
Counter Strike: Global Offensive - Prezentare 65270_157882747696332_451015261_n-150x150

 

 Counter Strike: Global Offensive - Prezentare

In jos 
AutorMesaj
Soft_kiLL
OWNER
OWNER
Soft_kiLL


Mesaje : 407
Data de inscriere : 19/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Counter Strike: Global Offensive - Prezentare Empty
MesajSubiect: Counter Strike: Global Offensive - Prezentare   Counter Strike: Global Offensive - Prezentare Icon_minitimeMar Dec 06, 2011 6:50 am

Dupa mai bine de 7 ani, timp in care putina lume mai credea ca Valve va mai continua seria Counter Strike, apare Global Offensive. Sa fie aceasta o incercare de intoarcere a fanilor celui mai popular fps online la vechiul brand ? Sau este doar o stratagema de marketing ? Este doar o updatare a vechiului CS Source sau ceva cu totul nou ? Aceste intrebari le vedem scrise pe forumuri consacrate de gaming. Entuziasmul fanilor este destul de mare, totusi multi dintre ei sunt rezervati.

Ce ne spune valve?

Prea multe lucruri nu ne spune... printre altele spune ca jocul va avea cateva harti noi, personaje si arme noi, iar cele clasice vor fi updatate. Ca noutati vor fi si cateva moduri noi de joc, matchmaking si leader boards.

Pe langa acestea Valve anunta ca jocul va iesi pe piata in 2012. Sa speram ca pana atunci vor scoate si o versiune beta pentru testare.

Counter Strike: Global Offensive - Prezentare Click_10
Sus In jos
http://www.traficgames.tk
 
Counter Strike: Global Offensive - Prezentare
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
TraficGames Community :: News-
Mergi direct la: