TraficGames Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

TraficGames Community

Infiintat la data de 20.04.2011
 
AcasaHomeUltimele imaginiÎnregistrareConectare
IMPORTANT: Pentru a putea vedea forumul trebuie sa fii INREGISTRAT
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Parteneri
Concurs TraficGames : LOCUL 1 HOSTING GRATIS! 65270_157882747696332_451015261_n-150x150

 

 Concurs TraficGames : LOCUL 1 HOSTING GRATIS!

In jos 
AutorMesaj
Soft_kiLL
OWNER
OWNER
Soft_kiLL


Mesaje : 407
Data de inscriere : 19/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Concurs TraficGames : LOCUL 1 HOSTING GRATIS! Empty
MesajSubiect: Concurs TraficGames : LOCUL 1 HOSTING GRATIS!   Concurs TraficGames : LOCUL 1 HOSTING GRATIS! Icon_minitimeJoi Dec 08, 2011 8:24 pm

Concurs TraficGames SA:MP

Concurs TraficGames : LOCUL 1 HOSTING GRATIS! Fohelc


Concurs pentru jucatorii serverului de SA:MP TraficGames : Address : 89.42.200.35:7777
Cine joaca pe serverul nostru si atinge primul level 15 ( atentie : eventurile si cadourile de level si rp nu mai sunt actuale )

Concurs TraficGames : LOCUL 1 HOSTING GRATIS! Ae7dz5Premiile sunt urmatoarele
Concurs TraficGames : LOCUL 1 HOSTING GRATIS! Ae7dz5LOCUL 1 - Server SA:MP HOSTAT 40 Sloturi Platit pe 2 luni
Concurs TraficGames : LOCUL 1 HOSTING GRATIS! Ae7dz5LOCUL 2 - Admin Level 4 Pe server SA:MP TraficGames
Concurs TraficGames : LOCUL 1 HOSTING GRATIS! Ae7dz5LOCUL 3 - Admin Level 3 Pe server SA:MP TraficGames

Castigatorul premiului cel mare va avea urmatoarea obligatie :

Concurs TraficGames : LOCUL 1 HOSTING GRATIS! Ae7dz5 Serverul Castigat va trebui postat la noi pe forum !


UPDATE ! : Serverul da la inregistrare automat LEVEL 3
UPDATE : Persoana care nu se ia in considerare la concurs sunt eu : ShoBBy restul toti sunt oficial inscrisi !

daca aveti intrebari postati aici !


Ultima editare efectuata de catre ShoBBy in Joi Dec 08, 2011 8:34 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.traficgames.tk
 
Concurs TraficGames : LOCUL 1 HOSTING GRATIS!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
TraficGames Community :: News-
Mergi direct la: