TraficGames Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

TraficGames Community

Infiintat la data de 20.04.2011
 
AcasaHomeUltimele imaginiÎnregistrareConectare
IMPORTANT: Pentru a putea vedea forumul trebuie sa fii INREGISTRAT
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Parteneri
Agency Rulles  65270_157882747696332_451015261_n-150x150

 

 Agency Rulles

In jos 
AutorMesaj
NimaR
Nou Venit
Nou Venit



Mesaje : 8
Data de inscriere : 11/12/2011

Agency Rulles  Empty
MesajSubiect: Agency Rulles    Agency Rulles  Icon_minitimeDum Dec 11, 2011 3:50 am

Limbaj / Comportament.
Limbajul vulgar nu este acceptat in Hitman Agency. Aici punem accent pe seriozitate,pricepere,disciplina, nu pe prostie si glume fara haz.Orice gest sau limbaj neadecvat, trecut de limita bunului simt fata de ceilalti jucatori se sanctioneaza drastic,in functie de gravitatea faptei, de la advertisment la demitere din start.De asemenea un agent Hitman trebuie sa fie capabil sa scrie corect din punct de vedere gramatical, nu acceptam oameni care au un mod de a scrie de neinteles. Glumele / injuriile / Spamul / vorbitul aiurea / CAPS LOCK pe chat-ul familiei (/f) nu sunt permise. Suntem o agentie cat se poate de serioasa si nu acceptam membrii neseriosi
De asemenea,comportamentul copilaresc si suparator nu este permis vrem sa iesim in evidenta prin maturitate,seriozitate si pricepere.
Deathmatch-ul (DM) / Drive-by (DB)
Este strict interzis ca un hitman sa faca DM aiurea sau sa provoace vreun conflict / atac aiurea.In caz contrar vor fi sanctionati in modul cat se poate de serios.
Drive-by este permis doar ca pasager pentru echipa de asasin. Drive-by ca sofer este strict interzis si se sanctioneaza drastic.
Givehit / Takehit
Hitmanii nu au voie sa ceara contractele.Ele sunt distribuite in mod corect de rank 4+ la ora fixa si jumatate de ora.
Daca este trecut de :00,:30 si vedeti ca rank 4+ sunt ON si nu impart contracte nu cereti pe /f,trimiteti-le sms si intrebati daca pot impartii.
Este interzisa participarea la war sau la atacuri de strada.
Sus In jos
 
Agency Rulles
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
TraficGames Community :: Arhiva :: Recycle Bin-
Mergi direct la: