TraficGames Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

TraficGames Community

Infiintat la data de 20.04.2011
 
AcasaHomeUltimele imaginiÎnregistrareConectare
IMPORTANT: Pentru a putea vedea forumul trebuie sa fii INREGISTRAT
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Parteneri
Regulament Hitman Agency 65270_157882747696332_451015261_n-150x150

 

 Regulament Hitman Agency

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Regulament Hitman Agency Empty
MesajSubiect: Regulament Hitman Agency   Regulament Hitman Agency Icon_minitimeJoi Apr 22, 2010 2:41 am

Regulile esentiale pe care toti membrii Hitman Agency sunt obligati sa le stie si sa le respecte.



1. Contracteel in Safezone sunt doar SILENT(SD-Pistol,Sniper,Rifle)Nu faceti Drive-By shot sau calcat.

2. Dati dovada de Hitmani experimentati si rezolvati contractele fara ajutor din partea colegilor si incercati sa il faceti silent.

3. Nu omorati fara motiv.

4. Evitati si nu creati conflicte intre colegi sau cu altii playeri.

5. Sunteti obligat sa aveti un vocabular curat, nu dorim in echipa oameni cu un vocabular murdar, vulgar sau unii care nu stiu sa scrie corect in romana.

Deci mare atentie la comportamentul si limbajul vostru. Orice comportament si limbaj neadecvat fata de vre'un player duce la demiterea din Hitman Agency.

6. Nu cereti contracte aiurea, este responsabilitatea membrilor de rank 4+ sa le distribuie in mod corect.

7. Sunteti obligati sa postati contractele pana sambata seara

8. Masinile de la HQ pot fi folosite doar ca transport pana la alte masini. Nu aveti voie sa folositi masinile de la HQ ca sa va indepliniti contractele sau sa va plimbati cu ele; Le folositi doar pentru transport pana la alta masina apoi le distrugeti.
Doar membrii de rank 4+ au voie sa foloseasca Elicopter'ul/Helicopter.

9. Este strict interzis ca un membru Hitman sa puna contracte , doar Liderul are voie sa puna contracte , membri re rank 4 + au voie daor sa puna contractele date de la playeri.

10. Este interzis sa spuneti victimei sau altor persoane cine a pus contractul.

11. In cazul in care aveti de indeplinit un contract pe o persoana care in momentul respectiv are sedinta de factiune, cereti takehit, dati dovada de putin respect si nu stricati toata sedinta.



Sus In jos
 
Regulament Hitman Agency
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
TraficGames Community :: Arhiva :: Recycle Bin :: Factiuni :: Hitman :: Regulament/Info Hitman Agency-
Mergi direct la: